1

Webové stránky

2

Grafické návrhy

3

Fotografické služby

4

Online marketing

5

3D & vizualizácie

6

Výroba reklamy

ONE WORLD INTERACTIVE

predstavujeme kreatívny ekosystém

PÁR SLOV O NÁS

Dovoľte sa nám predstaviť

Realizujeme nízkonakladové start-up weby, redizajnujeme Vaše staré nefunkčné stránky, robíme moderné eshopy s plnou podporou platobných brán a fakturačných systémov. Okrem veľkého množstva existujúcich modulov, ktoré šetria Vaše investície dokážeme naprogramovať Vaše požiadavky aj na mieru. Pomocou doplnkových služieb ako grafický dizajn, fotografia dostaneme do stránok nevyhnutný kvalitný obsah. Online marketing ušijeme presne podľa potreby, aby Vám nielen klienti na stránky chodili ale aj objednávali Vaše produkty, prípadne služby. Máme bohaté skúsenosti s tlačiarňami a výrobov reklám, takže potrebné propagačné  materiály pripravíme pre Vás od A po Z.

NAŠE ZRUČNOSTI

Čomu sa najviac venujeme

Webové stránky
Grafický dizajn
Fotografické služby
Online marketing
3D & vizualizácie
Tlač & výroba reklamy

TÍM

my sme owi creative

Branislav Švorc

Branislav Švorc

Projektový manažér

Braňo zastrešuje celú komunikáciu s klientom. Projektovo riadi tím owi creative, resp. subdodávky na špecifické služby. Venuje sa grafickým návrhom webov a fotografii.

Martin Maryška

Martin Maryška

Web kóder

Wordpress & Joomla odborník. Stará sa o správne nastavenie pozadia webových stránok, inštalácie modulov a zložité prerábky kódu. Optimalizuje SEO a stará sa o Vaše marketingové kampane.

Marcel Hason

Marcel Hason

Harry kóder

Šikovný, vytrvalý, dôsledný analytik, ktorý vždy najde riešenie. Marcel nám o sebe napísal toto: PHP(OOP), HTML, XHTML, CSS, MySql, JQuery, JavaScript Preklady do "Slovenčiny" na vyžiadanie zabezpečíme.

Lucka Molnárová

Lucka Molnárová

Fotografka

Lucka do projektov vkladá potrebné fotky Vaších referencií, eventov a produktov. Spoločne s Braňom komplexne pokrývajú fotografické služby na profesionálnej úrovni.

Boris Malcev

Boris Malcev

3D & vizualizácie

Boris je mladý šikovný grafik. Okrem 2D grafiky sa venuje kreatívnej tvorbe v 3D a často renderuje vizualizácie pre architektov, dizajnérov a pod...

25 Litrov

kreatívy denne

8

webov za posledný mesiac

100%

pozitívnej nálady

1026

vypitých káv

SLUŽBY

ste pripravený na zmenu?

Webové stránky

Naše webové stránky robíme najčastejšie na platforme WORDPRESS. Je to momentálne najpopulárnejší CMS systém na svete. K dispozícii máme zhruba 5000 profesionálnych overených tém v rôznych kategóriach ( napr. korporátne weby, eshopy, kreatívne, svadovné, blogy, vzdelávacie  … )

Grafické práce

Okrem webdesignu robíme aj výstupy pre printové a elektronické média: logá, kompletnú firemnú identitu, plagáty, brožúry, katalógy, foldre, rollupy, billboardy, fóliové polepy, polepy aút…

Fotografické služby

Ponúkame základnú paletu žánrov fotografie: fotenie referencií, produktov, eventov, svadby, detí, glamour, …  Máme vlastný fotografický ateliér, pracujeme s profesionálnou technikou Canon a Fomei.

Online marketing

Trend je nezastaviteľný a Vaši zákazníci Vás budú čoraz viac hľadať na internete či už ste drobný živnostník alebo veľká firma. Robíme weby také ich skutočne potrebujete a tak aby Vám priniesli nových klientov.

3D & vizualizácie

Niektoré veci treba vidieť ešte skôr ako sú hotové, preto pre Vás ponúkame službu tvorby vizualizácii na mieru. Vizualizujeme interiéri, exteriéri, produkty. Spojením so službami grafického dizajnu dokážeme grafiky bez obmedzení.

Výroba reklamy

S pomocou našich partnerov vyrábame svetelné reklamy, reklamné výrobky z plastov, kovov a kartónu. Spolupracujeme s rôznymi tlačiarňami podľa konkrétnej špecializácie v závislosti od dopytu.

KLIENTI O NÁS NAPÍSALI:

S Owi creative spolupracujeme  niekoľko rokov v oblasti grafickej podpory vybraných eventov, ktoré realizujeme pre významných klientov. Spoločne sme tiež riešili  kampaň nášho autorského projektu  “ Zabicyklujte si so Saganom“. V rámci nej nám v  owi creative vytvorili vizuál podujatí a jeho adaptácie pre OOH, online a mobilnú komunikáciu.  V súčasnej dobe sa tešíme na naše  nové webové stránky stránky, opäť z tvorivej dielne  Owi creative.

Eva Ličková
Eva LičkováKonateľka ELCOP Bratislava, s.r.o. PR & Event Agency / Slovenské firemné hry

Chalani pre nás vytvorili komplet nové webové stránky pre hotel gaudio, narnia pub a coffeehouse. Práce boli dodané na vysokej úrovni a načas. Nadalej pre nás stránky spravujú a sú nám kedykoľvek k dispozícii.

Linda Záhorecová
Linda ZáhorecováKonateľka spoločnosti MILENIUM PLUS, s.r.o.

Braňo spolu s tímom programátorov pre nás vyrobili eshop bamboobee.sk. Som veľmi spokojný s unikátnym dizajnom a nadčasovými dynamickými prvkami. Budeme nadalej spolupracovať v rámci ich fotografických činností a nadalej zdokonalovať stránku.

Patrik Vančo
Patrik VančoKonateľ / Design avenue, s.r.o.www.bamboobee.sk

Tím owi creative pre nás urobil stránku pre našu medzinárodnú spoločnosť. Použili kreatívne dynamické banery, nastavili jazykové mutácie v štyroch jazykoch a prispôsobili vzhľad podľa našej konkrétnej požiadavky. Na podnety reagovali pružne a plnili ich obratom.

Peter KiššKonateľ / Aluko, s.r.o.

Braňo a Lucka z owi creative pre nás zastrešujú fotenie eventov. Vedia sa perfektne adaptovať, poznajú celú firmu a ich fotky sú pre nás vždy veľkou zábavou. Momenty čo dokážu zachytiť sú jedinečné :-)

Eva Švorcová
Eva ŠvorcováMarketing referent / NAY, a.s.

Owi creative nám priebežne fotí naše refrencie svetelných stropov. Sú flexibilný, kvalitný a cenovo prijateľný. Tešíma sa na ďalšie fotky do nášho portfólia.

Zlatko Balaš
Zlatko BalašKonateľ spoločnosti Emission, s.r.o. / Svetelné stropy

Braňo a jeho kolegovia nám vytvorili novú stránku pre našu realitnú spoločnosť. Zaškolili nás do prehľadného editačného rozhrania a tak si môžeme našu ponuku nehnuteľností spravovať samé. Samozrejme zložitešie grafické veci nechávame na nich a spolupracujeme nadalej. Môžem určite odporučiť dalej.

Jana Bednárová
Jana BednárováRiaditeľka TATRAN REAL, s.r.o.

Spoločnosť owi nám robilá kompletnú prerábku webovej stránky hotela. Stránka ma rezervačný formulár a tešíme sa rastúcemu počtu objednévok z internetu. Momentálne pracujeme na automatickom prepojení s hotelovým systémom. Potrebovali sme dofotiť aj profi fotky partmánov, do 3 dní od zadania boli online. Teším sa na ďalšiu spoluprácu a držím palce.

Diana BorbelyRiaditeľka hotela GAUDIO

KONTAKT

zavolajte, alebo nám napíšte

Napíšte nám

 • Adresa:

  Továrenská 10, 811 09 Bratislava

 • Telefón

  0917103527

 • E-mail

  owi@owi-creative.sk

 • Kontaktná osoba

  Branislav Švorc / projektový manažér QR-branislav-svorc